All you need

Cześć! Jestem Piotrek, zapewniam muzyczną oprawę wszelkich możliwych imprez okolicznościowych. Jednak moim konikiem są WESELA i właśnie w tym czuję się najlepiej. Identyfikuję się z tym co robię, jak i z muzyką, którą gram.

Title image

Referencje

Opinie moich klientów

Zdecydowanie polecamy Piotra jako DJ-a na przyjęcia weselne. Kulturalnie, elegancko, z klasą, do tego świetny kontakt i współpraca. Dziękujemy i pozdrawiamy, Martyna & Michał, Ostromecko 15.08.2019 r.

Natalia – Panna Młoda

Dziękuję bardzo za super imprezę!! Polecam bardzo serdecznie, muzyka dobrana w gusta każdego gościa, elastyczność i świetnie przeprowadzone animacje. Dziękuję!!

Ewelina – Panna Młoda

Najlepszy możliwy wybór 🙂 przede wszystkim rzetelny, niezwykle zaangażowany w to, co robi, podchodzi do wszystkiego bardzo profesjonalnie.

Laura – Panna Młoda

Współpraca z Piotrkiem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm! Podczas wesela niczym nie musieliśmy się martwić. Piotrek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - świetnie zorganizowany i sympatyczny. Zabawy weselne bardzo oryginalne i pomysłowe. Wszyscy goście świetnie się bawili - a animacje taneczne rozkręciły całą imprezę. Świetna muzyka, która nie pozwalała zejść z parkietu - każdy znalazł coś dla siebie. Dziękujemy za tak wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Pozdrawiamy Marysia i Marcin

Marta – Panna Młoda

Piotrek jest bardzo pozytywnym człowiekiem potrafiącym zrobić na weselu prawdziwą petardę, którą goście będą wspominać długie lata. Dużo uśmiechu, zabawy, dobrej muzyki . Co dla mnie bardzo ważne mało disco polo i zbędnych kolorowych światełek . Dziękujemy za idealny klimat na naszym weselu.

Monika – Panna Młoda

All you need

Więcej opinii o mnie…

Serdecznie zapraszam na mój Fanpage Facebooka – w zakładce Recenzje znajdziecie to, co myślą o mojej pracy osoby, które spotkały mnie na swojej drodze, z którymi przeżyłem wspaniałe i niezapomniane chwile.

Weselni Wojownicy
Kocham to co robię

Weselni Wojownicy

Zacząłem współpracę z Weselni Wojownicy – grupa alternatywnych DJów na wesele prowadzoną przez Jegomość – didżej do wynajęcia! To dla mnie wielki sukces! Dziękuję za uwagę i za zauważenie !

fot. Sebastian Burakowski
Pochwalę się jeszcze certyfikatem!

Certyfikat

Udało mi się zdobyć certyfikat i ukończyłem ukończyłem 16-godzinne „Szkolenie dla prezenterów i wodzirejów z branży weselnej”!

certyfikat